Szukaj swego na ttelesklep.net
 KONTAKT Z NAMI  PROGRAMY
   piątek, 27 lutego 2015  
Szukaj w Bios.pl:
   FORUM.POMOCY 
Strona główna
Bios Magazyn
Mój pierwszy raz
Strony WWW
Programy dla Biosa
Gralnia.com

Baza serwisów

Szukaj w biosie

 help.desk
wszystkie problemy
jeżeli bios nie działa
nie wstaje, nie kręci

pisz ---> tutaj!


 System partnerski
Wy polecacie Nas,
My polecamy Was.
Wy dodajecie link
i my dodajemy link.
Wy dodajecie logo Bios.pl
a my dodajemy Wasze
i to wszystko po to
aby się wszyscy bawili.


 
Web bios.pl


NAJNOWSZE FELIETONY
Nowość MASTER PASSWORD - potrzebujesz pomocy?
Generujemy MASTER PASSWORD na podstawie Service Tag komputera. Za pomocą naszego hasła można zmienić, lub wyłączyć hasło biosu.
CZYTAJ DALEJ »
Szybko startujący Linux Splashtop w BIOS-ie firmy AMI
Producent systemowych BIOS-ów i firmware'ów EFI American Megatrends (AMI) nawiązał współpracę z założonym w 2006 roku przedsiębiorstwem DeviceVM, które pracuje nad niewielkim i szybko uruchamiającym się Linuksem Splashtop.
CZYTAJ DALEJ »

AKTUALNOŚCI Z KRAJU
Płyty główne ASUSa - kilka oczek do góry!
ASUS wysuwa się na prowadzenie na rynku sprzętu komputerowego, dzięki nowej serii płyt głównych o zoptymalizowanej architekturze
NiBiTor 4.9 - nowa wersja edytora BIOS-ów kart graficznych Nvidia
Serwis MVKTech opublikował nową wersję oprogramowaina NiBiTor w wersji 4.9. Program służy do edycji BIOS-ów kart graficznych opartych na układach firmy Nvidia.
Radeon BIOS Editor 1.2 gotowy do pobrania
Serwis TechPowerUp opublikował kolejną wersję narzędzia do edycji BIOS-ów kart graficznych ATI Radeon. Aplikacja Radeon BIOS Editor oznaczona numerem 1.2 zawiera kilka poprawek i dodatków.

AKTUALNOŚCI ZE ŚWIATA
Przerwania IRQ
Architektura PCI pozwala tylko na wykorzystanie tylko czterech przerwań IRQ, które mogą być użyte przez gniazda PCI + USB + AGP. Z tego powodu może się zdarzyć, że niektóre przerwania IRQ gniazd PCI będą powiązane do innych urządzeń co jest nazywane współdzieleniem IRQ. Jednak niektóre karty PCI (a szczególnie pewne karty sieciowe) nie potrafią obsługiwać współdzielenia IRQ, więc może będziesz musiał przełożyć taką kartę do innego slotu PCI, który nie współdzieli przerwania IRQ z innymi urządzeniami.
Dźwieki przy starcie
W czasie startu systemu długi dźwięk oraz następujące po nim trzy lub więcej krótkie dźwięki wskazują nieprawidłowość związaną z kartą graficzną. Wszystkie inne dźwięki najczęściej wskazują problemy z modułami pamięci lub gniazdem procesora.

WARTO WIEDZIEĆ
Chip
popularne określenie płytki krzemowej układu scalonego, często stosowane również wobec całego układu.
zobacz inne hasła

W SKRÓCIE

NASZ SERWIS
Serwis Bios.pl przeznaczony jest zarówno dla fascynatów programowania, upgadowania, flashowania jak i dla osób, które dopiero chcą poznać te niezwykle interesujące dziedziny. Chętnie poznamy Waszą opinię na temat naszego serwisu, zachęcamy do kontaktu.

Newsletter
Dodaj twój adres e-mail:

Strona główna |  | Bios Magazyn | Mój pierwszy raz | Strony WWW |  |  | 
Kontakt z nami | Programy dla Biosa

© Copyright BIOS.PL by TeleSim | PL: ISO-8859-2 | 800 x 600 | 2505 | powered by: Czaterianie.Com, On-Line jest:  57  gości.